. : Taurové - páni blesků : .


. : Vznik Taurů : .

Již od pradávna se lidé nejrůznějších ras snaží vyvolat démony elementu zvané elementály.Ti kteří byli zasvěceni do tohoto experimentu se později začali zabývat magií či alchymií. Jen několik mágů se svými sluhy a družinami přestali respektovat řád a dali se na útěk před alchymisty - tehdy ještě se sdružující v různých kultech a ceších. Ti kteří se postavili řádu a pořádku se sdružili v kmen říkající si Taurové. Tento klan se nejdříve vydal cestou temnou, lemovanou krádežemi a jinými nekalými úmysly, aby získali peníze na výzkum a výzbroj. Nebýt velkého cechmistra mistra čaroděje Denglose konali by tak Taurové i dál a jistě by zanikli. Teď Taurové již několik desítek let sídlí na malém opuštěném ostrově daleko od civilizace.

. : Hodnosti Taurů : .


TAUR se dělí na několik stupňů na jakési úrovně a čím větší sílu má, tím větší se mu podaří získat hodnost a uznání, jelikož ještě nebyla pevně stanovená kouzla jednotlivých hodností Taurů, jsou zatím zařazeny v doplňcích: 

 

Učeň
Hromobijce

Bleskopán
Mistr
Vyvolavač
Hromovládce
Velmistr
Arcimistr

. : Zbraně a zbroje : .

Taurové mohou nést až kroužkovou zbroj, nesmějí mít štít ani střelné zbraně. Naopak vynikají v dovednosti vrhacích zbraní (+20% na všechny hody). Mohou nést střední jednoruční zbraně a níže.

 

. : Poznámky : .

- Taur se postupně umí měnit v elementy!
- Každý z Taurů má jako svoji zbraň Dlouhý meč, který má 12 magů na den a sesílá kouzla Rychlost a Magický štít z PPZ.
- Nemají žádná teleportační kouzla, ale mají jakousi knihu pomocí které se mohou teleportovat do chrámu jednou za tři dny, nefunguje to ale obráceně.
- Na vyšší úrovni mohou vyvolávat elementály.
- Později Taur dokáže seslat všechny blesky v DrD - nevyjímaje Černý!
-

Každý stupeň má alespoň jedno své specifické a originální kouzlo. 


Doplňky: Tabulky, Proměna v Element, Kouzla (neoficiální), Dovednosti

      

Text Taur by Swordfish