. : Alah-Khel : .

Popis : 

Toto dobrodružství je určeno pro družinu na 4.-6. úrovni a mělo by být kompletně připraveno k použití. Dobrodružství může být začleněno do jakéhokoli prostředí, v jehož okolí však nechybí les. Jinak je dobrodružství zasazeno do malého městečka Alah-Khel, zříceniny staré tvrze ležící v nedalekém lese a sklepení pod tvrzí. 

Město Alah Khel v poslední době celkem vzkvétalo a bohatlo, což bylo také nejspíš příčinou jejího neštěstí. V minulých měsících ho totiž třikrát napadla velká skupina skřetů a sarkonů. A právě při posledním nájezdu skřeti způsobili městu velké, téměř nevratné škody na majetku a hlavně na životech jeho obyvatel. Posledním členům městské stráže se však povedlo v poslední chvíli skřety vytlačit a zahnat do lesa. Nyní je celkem klid, v městě ovšem panuje ponurá až mrazivá atmosféra. Je totiž velmi pravděpodobné, že skřeti brzy obvážou svá zranění a město bude nuceno čelit dalšímu a nejspíš poslednímu nájezdu. 

Úkolem postav bude dostat se přes les (probuzený čiností skřetů) do staré tvrze nacházející se na kopci nad městem. Tam budou bojovat se zástupy skřetů a sarkonů. Pokud se postavám povede je porazit, objeví vstup do podzemí, kde se bude nacházet velitel oddílů a zajatí měšťané.

Download zde

By Mimon